Flower Leaves
Flower Leaves

Rodinné focení v exteriéru ( těhu, rande a jiné ) :

 

základní balíček - cena 2000/15 upravených fotografií dle vašeho výběru v digitální podobě, každá další 100,- . Splatné ihned po focení, nebo předem na účet.

 

rozšířený balíček - cena 3500/40 upravených fotografií dle vašeho výběru v digitální podobě, každá další 80,- .

2000,- splatné ihned a případný doplatek až po zaslání náhledů.

Focení probíhá v lokalitách, které Vám ráda doporučím, ne vždy je daná lokalita vhodná. Hodně mi záleží na světle. nikdy nefotím na přímém slunci, jen ve večerních hodinách, když je slunce už hodně nízko. Pokud sledujete mé fotky, tak většinou všechny takto vznikly a držím se svého stylu, který měnit nechci. Když se Vám líbí něco jiného, musíte si najít fotografa, který tak pracuje. Ráda Vám doporučím outfit, ale řiďte se pravidlem : žádné obrázky, nápisy, pokud možno vemte jednobarevné oblečení v přírodních barvách. Šaty miluji a ty mám také k zapůjčení. Mohu Vám také půjčit oblečení pro menší děti. Jinak doporučuji, dejte si na oblečení záležet, může to výsledek dost pokazit. Když už tomu věnujete vy i já svůj čas , tak ať výsledek stojí za to :) Doba focení 30-60 minut. Upravené fotografie ( Váš výběr) zálohuji půl roku. 

 

balíček extra : cena 5000,- kč , splatné ihned po focení. Fotografie vybírám já sama, dle mého uvážení a snažím se zachytit průběh celého focení jako příběh. Fotografií může být 60-100 a možná i víc :) , v tomto případě nedostanete náhledy, ale už jen hotovou zakázku.

Děti : to je někdy opravdu oříšek je zaujmout. Snažím se já i vy, ale buďte v klidu, ještě se mi nestalo, že by z fotek nic nevyšlo. Veškerá negativní energie se na ně přenese. Já nepotřebuji, abyste na mě všichni koukali do fotáku, plno krásných fotek vznikne při hře, rozmlouvání, objímání.

Barevné cítění a stylizace odráží můj styl, proto berte na vědomí, že výsledek bude takový, jaký prezentuji zde na stránkách. Pokud chcete jiný styl, musíte si najít jiného fotografa.

Do 3 dnů dostane své náhledy a do týdne po vašem poslaném výběru hotovou zakázku (posílám elektronicky přes Úschovnu ). Prosím o zasílání Vašich vůběrů do 14 dnů. Počítejte s tím , že doba se může prodloužit ve svatební sezoně, mé dovolené, či nemoci. Pokud máte zájem o jakýkoliv tisk (fotky, obrazy, knihy( neváhejte mě kontaktovat. Ceník najdete na www.kvalitnífotky.cz , nebo tisk na dřevo https://www.woodenphotoblocks.cz/

Retušuji pouze pupínky, modřiny, rušivé okolí. Dětem před focením doma odstraňte tetovačky, ty neretušuji. Nejsem grafik, takže neměním proporce postav, nepřidávám umělé aspekty do fotek. Fotím realitu. Pokud chcete umělé motýlky, sluníčko, tak Vás opět odkáži ke kolegům, kteří se tím zabývají. Nespokojenost s vlastním vzhledem není důvod k reklamaci :)

 

Neupravené fotografie neposkytuji a to ani za úplatu.

Pokud se na focení nemůžete z jakéhokoliv důvodu dostavit, informujte mě s dostatečným předstihem, jinak budu nucená brát i na takové focení zálohy.

Fotografie jsou vlastnictvím autora a nesmějí být použity bez jeho předchozího souhlasu. Pokud je chcete použít, například do nějaké soutěže, stačí mě kontaktovat. Své fotografie můžete použít ke své nekomerční prezentaci. Dle autorského zákona č. 121/2000 sb. není bez souhlasu fotografa jako autora daného díla dovoleno náhledy kdekoli zveřejňovat a ani je dále upravovat (jsou ve vlastnictví fotografa a určeny výhradně pro výběr k retuši)

Všechny mé fotografie zde, nebo IG disponují souhlasem daných osob ke zveřejnění.

Neznalost podmínek Vás neomlouvá.

Svatby : o ceník si napište prostřednictvím formuláře. Prosim, krátce se představte, přidejte hlavně a datum místa konání svatby.

©2023 by Charlotte McCoy. Proudly created with wix.com